Grafik zajęć 2018/2019


 czwartek
Lekcje grupowe są na ten moment zawieszone do odwołania, zapraszamy na lekcje prywatne.Adres: KSOS, al. Powstania Warszawskiego 6, sala nr 8, Kraków.
Sala posiada lustra oraz osobną szatnię. Przed oraz za ośrodkiem jest obszerny parking.


Koszt:
- 80 zł 4 lekcje x 60 minut (karnet ważny 6 tygodni)
- 140 zł 8 lekcji x 60 min (karnet ważny 10 tygodni)
- 25 zł pojedyncza lekcja (nie dotyczy kursu od zera)

Karnet jest płatny z góry na pierwszej lekcji. Akceptujemy kartę Multisport, OK System, Fit Flex (dopłata 5 zł za lekcję). Karta upoważnia do  skorzystania z jednych zajęć tanecznych w ciągu dnia. W wypadku użytkowników karty Multisport pobierana jest kaucja w wysokości kosztu całego kursu (80 zł), zwrot na czwartych zajęciach. Kaucję można odebrać w terminie do 2 tygodni po ukończeniu kursu.

Kurs od zera obejmuje 4 spotkania po 60 minut. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy (mailem lub telefonicznie). Kurs przeznaczony jest dla dorosłych (od 18 lat), doświadczenie taneczne na grupie od zera nie jest wymagane. Mile widziani samotni panowie!

Strój: wygodny ubiór nie krępujący ruchów oraz buty bez przedłużonych przodów. W przypadku pań - polecamy buty na ok. 6 cm obcasie i z zabudowanym przodem. Konieczne są buty na zmianę!

Osobom, które chcą robić szybszy postęp w nauce, planują wesele lub nie są w stanie uczęszczać regularnie na zajęcia proponujemy lekcje prywatne tanga.